Nasze realizacje - ALESO - strony internetowe KreoTech

Strona internetowa
Aleso

Aleso

Przedstawimy strone firmy oferującj odziez reklamową jak również szytą na miarę w nowoczesnym wydaniu. Tak wygląda atrakcyjna dla Użytkownika strona internetowa.

Zobacz online

Strona internetowa dla ALESO to profesjonalna oprawa dla firmy zajmującej się sprzedażą i szyciem odzieży reklamowej. Kolorystyka spójna z koncepcją logo oraz elementy graficzne ściśle związane z branżą, w jakiej działa klient to podstawowe wyróżniki tej realizacji. Nowa strona internetowa to wiedza i oferta skondensowane w formie przyjaznej dla odbiorcy. Wszystkie informacje zostały odpowiednio pogrupowane, dzięki czemu teksty i grafiki nie przytłaczają potencjalnego Klienta.

Ta strona internetowa jest dostosowana do wyświetlania na urządzeniach o różnej rozdzielczości ekranu. Dzięki temu oferta zawsze prezentuje się w idealnej formie, jest dostępna w każdym miejscu i o każdej porze.

Bardzo dużym ułatwieniem jest prosty i intuicyjny panel edycji treści na stronie. Klient w prosty sposób może samodzielnie wprowadzać zmiany, bez konieczności pomocy ze strony programisty.

Dodatkowe funkcjonalności

  • Możliwość dodawania promocji produktowych bez angażowania pracy programisty
  • Edycja treści i zdjęć
Kontakt