Nasze realizacje - BigStar Brokerage - strony internetowe KreoTech

Strona internetowa
BigStar Brokerage

BigStar Brokerage

Strona dla firmy przewozowoej w zupełnie nowej odsłonie

Zobacz online

Otrzymaliśmy kolejny projekt zza oceanu. Jesteśmy bardzo dumni z wykonania strony internetowej dla firmy BigStar Brokerage. A teraz kilka szczegółów na temat nowej realizacji. Zaczynamy!
Strona została zaprojektowana od podstaw, by jak najlepiej spełniać potrzeby naszego Klienta. Głównym celem było maksymalne ułatwienie Użytkownikowi dotarcia do interesujących go informacji. W ten sposób powstała nowoczesna, intuicyjna strona internetowa. Realizacja posiada dedykowaną grafikę, która w profesjonalny sposób dopełnia całości. Wszystkie elementy strony zostały starannie zaprogramowane – tutaj nie ma miejsca na przypadek!
Dzięki użyciu autorskich skryptów animacji ta strona internetowa potrafi skupić uwagę Użytkowników na elementach newralgicznych, jednakże nie rozprasza ich koncentracji. Przy tworzeniu strony nie został użyty żaden „Page buildier”. Właśnie dlatego całość szybko się ładuje i ma bardzo dobre wyniki na Google Speed Insight. Dzięki pisaniu kodu, a nie używaniu „Page builderiów” ta strona internetowa jest idealnie dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych. Zastosowanie czystego motywu jest ogromnym atutem. Głównie dlatego, że nowa strona internetowa firmy BigStar Brokerage nie wymaga tak częstych aktualizacji, jak inne realizacje, będące szablonowymi stronami WordPress.
Współpraca z Klientem przebiegała modelowo, nie było żadnych niedomówień czy niejasności. Dzięki stworzeniu przez projekt managera bardzo szczegółowej mapy strony jeszcze przed startem, prace nad całym projektem trwały tydzień.

Dodatkowe funkcjonalności

  • System CMS
  • Możliwość prowadzenia bloga
Kontakt