Nasze realizacje - Cuda Jagodzianki - strony internetowe KreoTech

Strona internetowa
Cuda Jagodzianki

Cuda Jagodzianki

Oferta ręcznie wykonywanych wyrobów cukierniczych w minimalistycznym wydaniu. Tak wygląda atrakcyjna dla Użytkownika oferta, przedstawiona za pomocą strony internetowej.

Zobacz online

Czas na słodkości! Właśnie tak można jednym zdaniem określić stronę internetową dla Cuda Jagodzianki. Praca dla manufaktury cukierniczej to wyzwanie, które zrealizowaliśmy z przyjemnością. Od teraz słodkie wyroby znalazły dla siebie równie słodką oprawę. Zastosowana kolorystyka jest spójna z koncepcją logo i adekwatna do branży, w jakiej działa klient. Ilość tekstów została zredukowana do niezbędnego minimum. O jakości wypieków świadczy bogata galeria zrealizowanych zleceń. Grafiki odgrywają ogromną rolę na tej stronie internetowej. To warstwa wizualna ma przyciągnąć wzrok potencjalnego klienta i zachęcić go do zakupów.

Intuicyjna nawigacja oraz przemyślany sposób pogrupowania produktów sprawia, że ścieżka do realizacji zamówienia staje się bardziej przyjazna dla użytkowników. Warto podkreślić połączenie strony internetowej z Instagramem i Facebookiem. Takie rozwiązanie pozwala bardzo szybko dotrzeć do wszystkich kanałów komunikacji, jakich marka wykorzystuje do promocji swoich produktów.

Równie interesującym rozwiązaniem jest wprowadzony moduł ukrywania i pokazywania promocji.s Administrator może w prosty i szybki sposób modyfikować ofertę i wprowadzać nowe artykuły w promocyjnej cenie. Zarządzanie stroną oraz edycja treści są intuicyjne i pozwalają oszczędzić cenny czas.

Wymogiem współczesnych czasów jest responsywność, bo tylko dzięki niej strony internetowe są dostosowane do wyświetlania na różnych urządzeniach. Cuda Jagodzianki są w pełni responsywne a ich oferta dostępna dla każdego.

Dodatkowe funkcjonalności

  • Możliwość dodawania promocji produktowych bez angażowania pracy programisty
  • Edycja treści i zdjęć
Kontakt