Nasze realizacje - Dentes - strony internetowe KreoTech

Strona internetowa
Dentes

Dentes

Strona dla klinik dentystycznych w Rzeszowie i Mielcu, minimalstyczna i szybka !!!

Zobacz online

Strona internetowa dla klinik dentystycznych z Rzeszowa i Mielca.

Nowa strona internetowa wraz z projektem logo tworzą spójną całość. To podstawowy wymóg przy tworzeniu wizerunku profesjonalnej marki w Internecie. Już na etapie projektowania ustalono dwa priorytety: szybki i łatwy dostęp do informacji. Dzięki temu powstała strona internetowa z bardzo klarowną nawigacją. Umówienie na wizytę w jednej z trzech dostępnych placówek nie stanowi teraz najmniejszego problemu.

Szata graficzna tej strony internetowej nie przytłacza lecz stanowi nowoczesną oprawę dla prezentowanej oferty. Zastosowana kolorystyka jest przyjazna dla Odbiorcy i całkowicie spójna z logo. Taki zabieg wraz z atrakcyjnie rozmieszczonymi treściami zachęca do pozostania na stronie na dłużej. Klient bardzo mocno stawia na skrócenie dystansu z odbiorcami. Już praktycznie na starcie można zapoznać się z wizerunkami personelu medycznego. To dodatkowa zachęta do umówienia wizyty – podczas zabiegu spotkamy przecież osobę, którą już widzieliśmy.

Właściciel klinik samodzielnie opracował wszystkie materiały zamieszczone na stronie www. Realizację wzbogaciły profesjonalne zdjęcia wykonane na zamówienie. Przygotowane w ten sposób materiały znacznie przyspieszyły realizację projektu i usprawniły naszą pracę. Strona jest w pełni responsywna, tj. automatycznie dostosowuje swój wygląd do różnych urządzeń mobilnych. Oczywiście w każdym przypadku oferta usług stomatologicznych prezentuje się perfekcyjnie. Specjaliści są dostępni dla każdego i o każdej porze. Wystarczy dodać do tego łatwą nawigację i mamy gotowy przepis na sukces w Sieci.

Czas wykonania strony internetowej od momentu dostarczenia wszystkich materiałów to 4 dni robocze.

Dodatkowe funkcjonalności

  • System CMS
  • Motyw zakodowany od podstaw bez pagebuldiera
Kontakt