Nasze realizacje - Instal drzwi - konfigurator zamowienia produktu

Strona internetowa
Instaldrzwi

Konfigurator zamówień

Konfigurator zamówień drzwi zewnetrzych, panel partnera, oferta wizualna dla salonow sprzedających drzwi zewnętrzne

Zobacz online

Strona internetowa utrzymana w kolorystyce stali i nowoczesnej formie? Tak, jest to możliwe. Właśnie taką realizację otrzymała firma INSTAL - producent drzwi stalowych. Najważniejszym elementem tej realizacji jest nowoczesny kreator zamówień drzwi. Wdrożony na stronie internetowej moduł konfiguratora, to odpowiedź na potrzeby współczesnych odbiorców. Klient ma możliwość wyboru wymarzonych drzwi oraz wypróbowania różnych wzorów w dowolnych wariantach kolorystycznych. To jednak nie wszystko. Personalizacji podlegają wszystkie elementy drzwi.

Bardzo ważnym elementem tej strony internetowej są klarowne informacje o wycenie. Podczas konfiguracji wybranego modelu drzwi nieustannie widzimy, jaka będzie cena końcowa całej realizacji. Wszystko jasne i bez dodatkowych kosztów.

Dostęp do oferty jest możliwy na każdym urządzeniu, również mobilnym. Ta realizacja jest w pełni responsywna. Dzięki temu zakupy stają się prawdziwą przyjemnością.

Firma działa na terenie całej Polski oraz na Ukrainie. Aby ułatwić realizację zamówień wprowadzono różne numery telefonów kontaktowych z podziałem na konkretne regiony. Klient ma błyskawiczny dostęp do tych informacji, podkreślonych dodatkowo ciekawymi grafikami.

Dodatkowe funkcjonalności

  • Możliwość dodawania promocji produktowych bez angażowania pracy programisty
  • Edycja treści i zdjęć
Kontakt