Nasze realizacje - IQON - strony internetowe KreoTech

Strona internetowa
IQoN

IQon

Strona dla firmy doradczej cechująca się minimalizmem i prostotą obsługi panelu CMS.

Zobacz online

Współpraca z IQON Consulting to przykład zaufania, jakim obdarzają nas każdego dnia zadowoleni Klienci, polecający nasz zespół do kolejnych realizacji. Dziękujemy za Wasze wsparcie! Strona internetowa dla kolejnej, dużej i prężnie działającej firmy to spore wyzwanie i jeszcze większa satysfakcja z osiągniętych efektów!

Przedstawiamy realizację, którą tworzyliśmy od podstaw. A zaczęło się od tego, że… Klient nie wiedział, jak ma wyglądać nowa strona internetowa. Wymagania dotyczące funkcjonalności były tu priorytetem. Dzięki zaangażowaniu do projektu jednego z najbardziej kreatywnych grafików w Polsce wypracowaliśmy spójną i konkretną koncepcję. W ten sposób powstała strona www z intuicyjną nawigacją, przyjaznym dla Odbiorców układem treści oraz spójną szatą kolorystyczną. Klient samodzielnie opracował wszystkie treści oraz przygotował materiały zdjęciowe. Dzięki temu współpraca przebiegła szybko i bezproblemowo – czas, jakość oraz satysfakcja Klienta to nasze priorytety.

Konstrukcja całej strony internetowej pozwoliła na szczegółowe pogrupowanie tekstów i ich podział na specjalistyczne bloki tematyczne. Dzięki temu potencjalny Klient może bardzo szybko odnaleźć dokładnie te informacje, których potrzebuje. Właśnie szybkość odgrywa jedną z głównych ról w tym projekcie. Nie użyto tutaj żadnego page buildera. Strona internetowa nie jest więc zbędnie obciążona i ładuje się błyskawicznie. Zgodnie z potrzebą współczesnych czasów, realizację dostosowano do wyświetlania na ekranach o różnej rozdzielczości. Ten zabieg sprawia, że treści zawsze prezentują się idealnie.

Dodatkowym atutem strony internetowej dla IQON Consulting jest panel zarządzania treścią. Został zaprojektowany w taki sposób, by zoptymalizować czas potrzebny na wprowadzenie jakichkolwiek zmian. Wszystko jest bardzo proste i intuicyjne. Nie bez znacznie pozostaje fakt, iż stronę można dynamicznie rozbudowywać.

Dodatkowe funkcjonalności

  • System CMS
  • Możliwość prowadzenia bloga
  • Dedykowany panel zarządzania treścią - nie wpływajacy na prędkość ładowania
Kontakt