Nasze realizacje - MAL-Eko Krosno - strony internetowe KreoTech

Strona internetowa
MAL-EKO.PL

Mal-Eko.pl

Strona dla firmy zajmującej się zbiorem i przewozem odpadów opakowaniowych.

Zobacz online

Strona internetowa Maleko ma za zadanie spełniać funkcję informacyjną. Dzięki czytelnemu i zrozumiale przedstawionemu harmonogramowi odbioru odpadów opakowaniowych właściciele podmiotów gospodarczych mogą bardzo łatwo nawiązać współpracę z firmą Maleko. Przemyślany sposób rozplanowania treści ułatwia szybkie dotarcie do interesujących informacji. Ta strona internetowa jest bardzo intuicyjna.

Dzięki zakładce „Wsparcie klienta” kontrahenci firmy Maleko nie są zmuszeni do szukania informacji o „BDO”, korzystając z pomocy rządowych stron internetowych. Mają do nich dostęp bezpośrednio ze strony firmowej Maleko. To duże ułatwienie i kolejny atut prezentowanej strony internetowej. Zebranie wszystkich ważnych dla potencjalnego Klienta informacji w jednym miejscu, to przejaw profesjonalnego podejścia firmy.

Dedykowana grafika współgra z logo i doskonale podkreśla branże, w jakiej działa firma. Dopracowana koncepcja kolorystyczna wpływa na budowanie świadomości marki i ułatwia dotarcie do Klientów. Spójna komunikacja wizualna w Internecie ma ogromne znaczenie.

Prezentowana strona internetowa jest jasna i bardzo czytelna. Intuicyjna nawigacja doskonale prowadzi odbiorcę po wszystkich poruszanych tematach. Ta firma stawia na szczerość i jakość, co doskonale widać na nowej stronie internetowej. Na uwagę zasługuje również zakładka „Kontakt”. Doskonale widać tu otwartość firmy na propozycje współpracy oraz chęci do nawiązania dialogu z Klientami. Wszystkie nadsyłane pytania mogą liczyć na szybką odpowiedź zwrotną. Jeszcze nigdy nawiązanie kontaktu nie było tak proste!

Oczywiście ta strona internetowa jest w pełni responsywna, a poznanie szczegółowej oferty staje się bardzo proste dzięki możliwości pobrania katalogów bezpośrednio na urządzenie, na którym jest ona wyświetlana. Czy w dzisiejszych czasach trzeba czegoś więcej by zyskać aprobatę odbiorców? Nie czekajcie i sprawdźcie sami!

Dodatkowe funkcjonalności

  • System CMS
  • Możliwość prowadzenia aktualności
  • Harmonogram odbioru odpadów opakowaniowych
Kontakt