Nasze realizacje - Prezenty - sklepy internetowe internetowe KreoTech

Sklep internetowy
MiaBox

Miabox Dropshiping

20.000 produktów - stany magazynowe aktualizowane co 3 godziny

Zobacz online
realizacja kreotech

Najlepsze kosmetyki zyskały profesjonalną wizytówkę w Internecie. Strona www, która prezentuje ofertę produktów w nienagannej formie to podstawa sukcesu w branży Beauty. Intuicyjna nawigacja sprawia, że odnalezienie interesujących grup produktów zajmuje kilka chwil. Nie bez znaczenia jest również moduł blogowy obecny na tej stronie internetowej. To doskonałe miejsce do zaprezentowania porad dotyczących kosmetyków i nieocenione źródło contentu, który wspomaga pozycjonowanie. Zajmowanie wysokich pozycji w wyszukiwarce to źródło bezpłatnego ruchu. Im więcej osób widzi ofertę, tym większa szansa, że staną się oni naszymi klientami.

By osiągną sukces, trzeba być tam, gdzie przebywają potencjalni Klienci i aktywizować ich do kontaktu. Dzięki działalności w Social Mediach staje się to możliwe. Właśnie dlatego nowa strona internetowa została połączona z Facebookiem. Od teraz kompleksowy dostęp do wszystkich kanałów komunikacji firmy jest dostępny w jednym miejscu.

Kolorystyka strony www jest wyważona. Kojarzy się z naturą i przyrodą. Budowanie takiej sieci skojarzeń stało się jednym z głównych wyznaczników w trakcie prowadzenia prac projektowych.

Dodatkowe funkcjonalności

  • DropShiping
  • Możliwość dodawania promocji produktowych bez angażowania pracy programisty
  • Edycja treści i zdjęć
  • Możliwość importu i exportu za pomocą plikow XML
Kontakt