Sklepy internetowe: szybkie, bezpieczne, przyjazne SEO. Sprawdź to!

sklep internetowy
dopasowany do potrzeb
Twoich Klientów

Zamierzasz rozpocząć przygodę z e-commerce i sprzedawać produkty lub usługi online? A może chcesz usprawnić proces sprzedaży poza kanałem stacjonarnym, tradycyjnym? Zanim jednak rozpoczniesz snucie wizji o podboju branży, w której działasz, potrzebujesz do tego odpowiednich narzędzi…i właśnie sklep w sieci jest takim narzędziem. Ba, bez e-sklepu ani rusz! Mimo że sklep internetowy, tak jak strona www, spełnia funkcję wizytówki Twojej firmy, to jego rola jest jeszcze większa – jest najważniejszym kanałem sprzedaży, dlatego powinien być dopasowany do potrzeb Twoich Klientów. Oczekują oni przede wszystkim chronienia ich danych w witrynie oraz doskonałej nawigacji, która umożliwi szybkie odnajdywanie interesujących ich informacji.

Wszystkie tworzone przez nas sklepy internetowe posiadają stosowne zabezpieczenia (wtyczki, certyfikaty bezpieczeństwa), uniemożliwiające dostęp do danych przez niewłaściwe osoby. E-sklepy naszych Klientów zostały przygotowane tak, aby ich użytkownicy odnajdywali wszystkie najistotniejsze treści w kilka chwil. Zaglądnij do bazy naszych realizacji i przekonaj się o tym osobiście.


Sklep internetowy opracowany w taki sposób, aby sprzedawać i sprzedawać!

E-sklep z ubraniami, butami, e-bookami, akcesoriami sportowymi lub medycznymi – niezależnie od tego, co oferujesz swoim Klientom, cel jest ten sam: SPRZEDAWAĆ! Koniecznie dużo. Niestety nie każdemu jest to dane. Czasami można usłyszeć, jak ktoś zastanawia się, dlaczego sklep prowadzony przez internet nie sprzedaje. Pomysł na sklep internetowy to nie wszystko. Liczy się wykonanie. Tworzone przez nas sklepy wyróżniają się niebanalnymi projektami graficznymi, które skupiają uwagę użytkowników na tym, co najistotniejsze – kupnie produktów lub usług. Co więcej, porządkujemy sklepowe kategorie tak, aby użytkownicy nie mieli problemu ze znajdywaniem interesujących ich informacji, które prezentujemy w atrakcyjnej i bardzo przystępnej formie. Nasze realizacje dostosowujemy również do wyszukiwarek internetowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak reklamować sklep internetowyskontaktuj się z nami.

Doskonała integracja z bramkami płatności

Czas to pieniądz. Dbamy o komfort użytkowników korzystających z e-sklepów. Zapewniamy im łatwy dostęp do wybranych bramek płatniczych, dzięki czemu mogą szybko i bez żadnych problemów dokonać transakcji online o każdej porze! .

Perfekcyjne sklepy oparte na WooCommerce

Przygotowujemy sklep internetowy od podstaw lub jeśli masz takie życzenia – dokonujemy analizy i modernizacji Twojego aktualnego e-sklepu. Programowane przez nas sklepy online posiadają wtyczkę WooCommerce, czyli sprawdzone i uwielbiane przez wielu rozwiązanie. Po finalizacji projektu dowiesz się, jak działa WooCommerce. Nie będzie Ci potrzebny do tego żaden poradnik, ponieważ nasz przedstawiciel wszystko Ci wyjaśni.

Dodatkowe integracje mozliwe do wykonania

Kurierzy, Paczkomaty, Porównywarki cenowe, hurtownie dropshipping, allegro, ceneo, facebook, Google Shopping

Ile kosztuje sklep internetowy w naszej firmie?

Chcesz, abyśmy stworzyli dla Ciebie sklep internetowy? Skontaktuj się z naszym Doradcą. Cena będzie zależna od stopnia złożoności projektu, w tym ilości wprowadzanych produktów do systemu. Od tego zależy także czas realizacji. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń lub napisz do nas. Najczęściej zadawane pytania znajdziesz poniżej.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zasób 1

Lepszy wizerunek

Statystyki

Nowoczesny design

Responsywność

ikona

Pełna opieka

Poznaj naszą ofertę!

Mały sklep

Medium

Expert

Darmowy serwer

Rok

Rok

Rok

Domena

Rok

Rok

Rok

Projekt

Darmowy certyfikat SSL

Zgodność z RODO

Support techniczny i utrzymanie

Rok

Rok

Rok

Ilość produktów, wprowadzonych w cenie

< 100

< 500

> 500

Cena pakietu

1000 zł

2000 zł

Negocjacja

Najczęściej zadawane pytania.

Czynnikiem, który najbardziej wpływa na czas realizacji zamówienia jest jej stopień skomplikowania. Na finalny efekt składa się wiele czynników, więc małe strony wizytówki oddajemy do 5 dni po zatwierdzeniu wizualizacji. Większe projekty z zawansowanymi funkcjami do 20 dni od zatwierdzenia wizualizacji.
W pierwszej kolejności nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia tego, jak strona ma wyglądać i co ma na niej się znajdować. Następnym krokiem jest projekt graficzny, który zamieniamy w pełnowartościową stronę internetową.
Jak wcześniej wspomnieliśmy wiele zależy o stopnia skomplikowania witryny. To on jest głównym czynnikiem, który wpływa na ostateczną cenę strony.
Nie ma najmniejszego problemu, żeby nową witrynę umieścić na Twoim serwerze i zintegrować ją z domeną, którą już wykupiłeś.
Tak, wszystkie sklepy, które wykonujemy są w pełni responsywne i potrafią się dopasować do ekranu, na którym są wyświetlane.
Przede wszystkim teksty i zdjęcia, jeżeli nie posiadacie Państwo zdjeć produktowych nie ma problemu możemy zlecić ich wykonanie naszemu fotografowi. Nikt nie zna lepiej Twojej firmy od Ciebie Dlatego cenimy sobie to, co możesz nam o niej pokazać i opowiedzieć.
Tak wykonujemy takie integracje. Jeżeli posiadasz feeda produktowego z hurtowni XML potrafimy ustalić automatyczne aktualizację na jego podstawie.
Serwer jest miejscem, gdzie strona internetowa jest przechowywana. Dzięki temu klienci mogą ją bez problemu odwiedzać pobierając jej zawartość z naszych serwerów.
Od momentu opłacenia zamówienia serwer wraz z domeną jest ważny przez rok. Po upływie roku należy dokonać opłaty kontynuacyjnej.
Tak, oczywiście! Sklepy, które tworzymy są oparte o prosty i przyjemny moduł CMS, który pozwala bez problemu zmieniać treści i zdjęcia w witrynie.
Do każdej witryny jesteśmy w stanie podpiąć Google Analytics, które pozwali zmierzyć każdy ruch powstały w Twojej witrynie.