Nasze realizacje - SportVision.tech - strony internetowe KreoTech

Strona internetowa
SportVision.tech

Sportvision

Strona dla Innowacyjnego Polskiego Sturtupu

Zobacz online

Kolejny projekt dla polskiego Sturt-up - cieszymy się, ze możemy współpracować z tak wieloma kreatywnymi osobowościami! Całość strony internetowej zakodowano od podstaw z szablonu, który został przygotowany przez firmę zlecającą projekt. Projektodawcy zależało, aby powstająca strona była dynamiczna i miała możliwość prowadzenia bloga. Priorytetem stało się również szybkie ładowanie całości. Dziękujemy za zaufanie i mamy ogromną przyjemność przedstawić prawdziwą wizytówkę autorskiej technologii, która polega na: „transformacji obrazu wizyjnego pochodzącego z zestawu ultra-szybkich kamer cyfrowych w siatkę punktów 3D używając do tego celu widzenia maszynowego.”

Brzmi nowocześnie. Brzmi profesjonalnie. Brzmi fachowo. Właśnie te cechy można odnaleźć na nowej stronie internetowej. Szybki termin realizacji nie ułatwiał zadania. Dla nas jednak nie ma rzeczy niemożliwych! Na cały projekt, od pierwszej linijki kodu do końca, firma Kreotech miała zaledwie tydzień. Dzięki przemyślanej koncepcji powstała prawdziwa internetowa perełka!

Podobnie jak w poprzednich projektach podstawą było stworzenie dopracowanej mapy strony. Bo każda dobra strona internetowa zaczyna się od dobrej mapy. Całości dopełniły szczegółowe animacje dla banerów, co znacznie podniosło atrakcyjność strony. Tak, jak w przypadku poprzednich projektów firmy Kreotech, nie został użyty "page buldier". Dzięki temu strona internetowa szybko się ładuje i nie posiada zbędnego kodu.

Terminowe wykonanie zadań jest dla nas jednym z priorytetów. Tak było i tym razem. Cały projekt został skończony w terminie 5 dni roboczych, zgodnie z oczekiwaniami Klienta.

Dodatkowe funkcjonalności

  • System CMS
  • Możliwość prowadzenia bloga
  • Wielojęzyczna strona
Kontakt