Strony internetowe: szybkie, bezpieczne, przyjazne SEO. Sprawdź to!

Bezpieczna i szybka strona
www może być Twoja

Prowadzisz firmę?
Doskonale zdajesz sobie sprawę, że nikt nie lubi długo czekać na obsługę. Każdy Klient chce mieć wszystko na tu i teraz. Jeśli będzie musiał czekać – zrezygnuje i pójdzie do konkurencji. Ze stronami internetowymi jest podobnie.

Czas ładowania strony www wpływa na jej odbiór przez użytkowników, czyli potencjalnych Klientów, którzy nie mogą się doczekać tego, by lepiej zapoznać się z charakterem Twojej działalności oraz ofertą, jaką im przygotowałeś. Jeśli strona internetowa długo się wczytuje, użytkownik szybko ją opuści. Na szczęście, decydując się na tworzenie strony internetowej w naszej firmie, zyskujesz pewność, że będzie ona działa ekspresowo. Potwierdzenie tego znajdziesz w aplikacji sprawdzającej prędkość witryn PageSpeed Insight.
Kreowane przez nas strony internetowe są nie tylko szybkie, ale i bezpieczne. Skutecznie chronią przez możliwymi atakami hakerskimi i działaniami innych niepożądanych osób.

Unikalny design strony www Twojej firmy

„Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – to słynne przysłowie można odnieść do strony www. Estetyczna, posiadająca nieszablonowy layout strona internetowa to wizytówka każdej firmy. Przynajmniej tak być powinno. Osoba chcąca skorzystać z Twoich usług w pierwszej kolejności sprawdzi firmową stronę internetową, dlatego warto postawić na unikalny design, robiący pozytywne wrażenie na odwiedzającym stronę. Naszym Klientom oferujemy przygotowanie od podstaw projektów graficznych, które będą przykuwały uwagę ich odbiorców.

Responsywne strony internetowe i ich wpływ na pozycjonowanie

Nowoczesne strony www to witryny doskonale dostosowane do wszystkich typów urządzeń mobilnych (tzw. responsywność). Wynika to z prostego faktu – coraz więcej osób przegląda obecnie strony internetowe głównie na smartfonach lub tabletach, a nie na komputerach stacjonarnych. Dbamy o to, aby strony internetowe naszych Klientów zawsze wyświetlały się prawidłowo na ekranach wspominanych urządzeń, ponieważ rzutuje to na komfort ich użytkowania. Należy pamiętać też, że responsywność stron jest jednym z czynników wpływających na ich pozycje w wynikach wyszukiwania. Naszym Klientom ZAWSZE oddajemy strony internetowe KOMPLEKSOWO ZOPTYMALIZOWANE POD KĄTEM GOOGLE.

Tworzenie stron internetowych to nasza specjalność

Wyznaczamy trendy w tworzeniu stron www. Łamiemy schematy po to, aby nasi Klienci otrzymali produkt idealnie wpisujący się w ich oczekiwania oraz potrzeby ich klientów. Projektujemy strony atrakcyjne graficznie, perfekcyjnie działające na wszystkich urządzeniach i posiadające niemalże nieograniczone funkcjonalności.

Ile kosztuje stworzenie strony www w naszej firmie?

Cena strony internetowej jest zależna od stopnia zaawansowania projektu. Na podstawie specyfikacji i złożoności zamawianej strony www szacujemy czas jej wykonania. Najczęściej zadawane nam pytania są dostępne poniżej.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Zasób 1

Lepszy wizerunek

Statystyki

Nowoczesny design

Responsywność

ikona

Pełna opieka

Poznaj naszą ofertę!

Standard

Medium

Expert

Darmowy serwer

Rok

Rok

Rok

Domena

Rok

Rok

Rok

Darmowy certyfikat SSL

Zgodność z RODO

Projekt

Support techniczny

Rok

Rok

Optymalizacja seo

Ilość podstron

< 5

< 20

> 20

Cena pakietu

1200zł - 1500zł

1500zł - 3000zl

wycena indywidualna

Najczęściej zadawane pytania.

Czynnikiem, który najbardziej wpływa na czas realizacji zamówienia jest jej stopień skomplikowania. Na finalny efekt składa się wiele czynników, więc małe strony wizytówki oddajemy do 5 dni po zatwierdzeniu wizualizacji. Większe projekty z zawansowanymi funkcjami do 20 dni od zatwierdzenia wizualizacji.
W pierwszej kolejności nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia tego, jak strona ma wyglądać i co ma na niej się znajdować. Następnym krokiem jest projekt graficzny, który zamieniamy w pełnowartościową stronę internetową.
Jak wcześniej wspomnieliśmy wiele zależy o stopnia skomplikowania witryny. To on jest głównym czynnikiem, który wpływa na ostateczną cenę strony.
Nie ma najmniejszego problemu, żeby nową witrynę umieścić na Twoim serwerze i zintegrować ją z domeną, którą już wykupiłeś.
Tak, wszystkie strony, które wykonujemy są w pełni responsywne i potrafią się dopasować do ekranu, na którym są wyświetlane.
Przede wszystkim teksty i zdjęcia. Nikt nie zna lepiej Twojej firmy od Ciebie Dlatego cenimy sobie to, co możesz nam o niej pokazać i opowiedzieć.
Domena to nic innego jak adres WWW Twojej strony internetowej. (np. www.moja-strona.pl)
Serwer jest miejscem, gdzie strona internetowa jest przechowywana. Dzięki temu klienci mogą ją bez problemu odwiedzać pobierając jej zawartość z naszych serwerów.
Od momentu opłacenia zamówienia serwer wraz z domeną jest ważny przez rok. Po upływie roku należy dokonać opłaty kontynuacyjnej.
Tak, oczywiście! Strony, które tworzymy są oparte o prosty i przyjemny moduł CMS, który pozwala bez problemu zmieniać treści i zdjęcia w witrynie.
Do każdej witryny jesteśmy w stanie podpiąć Google Analytics, które pozwali zmierzyć każdy ruch powstały w Twojej witrynie.