Nasze realizacje - VA Very Advertising - strony internetowe KreoTech

Strona internetowa
VA Very Advertising

VA Very Advertising

Strona dla firmy zajmującej sie szeroko pojętym brandingiem dla firm w zupełnie nowej odsłonie

Zobacz online

Nowa odsłona strony internetowej dla firmy zajmującej się szeroko pojętym brandingiem

Wysmakowany minimalizm i delikatne animacje – właśnie tak można określić stronę internetową VA Very Advertising. Profesjonalizm, jakość oraz biznes, który ma ludzką twarz to wyznaczniki stylu pracy tej firmy. Doceniamy zaufanie, jakim zostaliśmy obdarzeni. Stworzenie strony dla Klienta, który na co dzień kreuje wizerunki dużych marek w mediach, to dla nas zaszczyt. Prawdziwym oczkiem w głowie właścicielki są detale. Na podstawie projektu, który został stworzony pod jej przewodnictwem, bezpośrednio przez grafika VA Very Advertising, zaprojektowaliśmy minimalistyczną stronę internetową.

Prace zespołu Kreotech koncentrowały się w tym wypadku na prawidłowym zaprogramowaniu strony www od podstaw. Przekazany projekt graficzny został umiejętnie pocięty i zakodowany pixel perfect. W tak jasnej i klarownej formie nie było miejsca na jakiekolwiek niedopatrzenia. Od podstaw wykonaliśmy również moduł portfolio. Uwzględniając odpowiednie założenia projektowe uniknęliśmy konieczności stosowania dodatkowych wtyczek. Dzięki temu strona internetowa ładuje się bardzo szybko. Przykładowe realizacje umieszczone w tym module zyskały natomiast ciekawą formę prezentacji. Sporym atutem jest możliwość błyskawicznej edycji danych i poszerzania portfolio o kolejne projekty. Moduł zaprojektowany został w taki sposób, by zarządzanie treścią było czystą przyjemnością.

Ta strona internetowa nie wprowadza ograniczeń. Posiada możliwość dodania różnych języków obcych, co w perspektywie współczesnych czasów jest sporym atutem. Zakodowanie motywu od podstaw to praca, która procentuje w przyszłości. Właścicielka nie musi już się troszczyć o aktualizacje motywu. Całości dopełnia responsywność – bo każdy, kto profesjonalnie działa w Sieci musi być dostępny zawsze i na każdym urządzeniu mobilnym.

Dodatkowe funkcjonalności

  • System CMS
  • Moduł portfolio zakodowany od podstaw na życzenie klienta
  • Wielojęzyczna strona
Kontakt