Szare Komórki

Szare Komórki wersja desktopowa
Najistotniejsze dane w jednym miejscu
Dla naszego Klienta stworzyliśmy stronę www sprzedażową, w kompleksowy sposób przedstawiającą ofertę kursów z matematyki. 

Cel: Naszemu Klientowi zależało na stronie internetowej kompleksowo prezentującej ofertę firmy.

Rozwiązanie: Zaprojektowanie intuicyjnej strony www, opierającej się na blokach zawierających niezbędne informacje dotyczące oferty firmy. Stworzona strona została poddana przed finalizacją testom UX, dzięki czemu mogliśmy precyzyjnie określić elementy, na które zwraca uwagę osoba ją przeglądająca.

Zespół projektowy:  project manager, grafik, backend developer, frontend developer, tester

Szare Komórki kreacja logo

Sprzedażowa strona www wyróżniająca prowadzone przez Klienta kursy z matematyki na tle innych. Taki cel ustaliliśmy sobie z Klientem i w oparciu o to wdrożyliśmy rozmaite funkcjonalności, mające skupić uwagę odbiorcy na unikatowej ofercie naszego Klienta. W ramach tego zaprogramowaliśmy na stronie internetowej:

● miejsce na baner z hasłem reklamowym, który skupia uwagę użytkownika od razu po wejściu na stronę internetową, informującym tym samym o zakresie świadczonych usług,
● przejrzysty formularz kontaktowy – skracający drogę potencjalnego klienta do kontaktu z firmą,
● responsywność, dzięki której strona www doskonale wyświetla się na wszystkich urządzeniach mobilnych,
● rozbudowaną podstronę z ofertą, która umożliwia odbiorcom kompleksowe zapoznanie się z zaletami kursu z matematyki, realizowanego przez naszego Klienta,
● przyciski CTA, które dodatkowo wzmacniają sprzedażowy charakter ogółu i zachęcają odbiorców do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszego Klienta.

Umów konsultację Kontakt
Szare Komórki Widok mobilny strony www
Szare Komórki Widok kreacji strony www
Szare Komórki Wykorzystana typografia i kolorystyka strony www
Szare Komórki Widok kreacji strony www
Szare Komórki desktop
Kompleksowość w nowoczesnym wydaniu
Na tej stronie jest wszystko, co być powinno – to były jedne z pierwszych słów naszego Klienta jak tylko zobaczył efekt końcowy. Tym też kierowaliśmy się podczas procesu tworzenia tej strony internetowej. Poszczególne moduły na stronie umożliwiają użytkownikowi nabycie niezbędnych informacji na temat oferty firmy. Całość realizacji została okraszona prostą formą przekazu.

Zainteresowany?

Chcesz więcej?