Układ Architekci

Układ Architekci wersja desktopowa
Kluczowe informacje w estetycznym wydaniu

Naszym celem dla Klienta z Rzeszowa było stworzenie strony www w minimalistycznej formie, wpisującej się w aktualne trendy designu. Tworząc stronę, położyliśmy nacisk na charakterystyczny dla branży architektury wnętrz prosty przekaz.

 

Cel: Stworzenie wysoce estetycznej strony wizytówki, przedstawiającej kluczowe dla klientów biura informacje.

Rozwiązanie: Zaprogramowanie nowoczesnej i szybkiej strony internetowej, na której można zapoznać się z projektami realizowanymi przez biuro – zaprezentowanymi w wysokiej rozdzielczości.

Zespół projektowy:

project manager, grafik, backend developer, frontend developer, tester

Układ Architekci kreacja logo

Strona www dla biura architektury wnętrz to strona nie stricte wizerunkowa, ukazujące dotychczasowe projekty firmy oraz umożliwiająca osobom zainteresowanym ofertą w łatwy sposób skontaktowanie się z przedstawicielem biura, ale to także szereg funkcjonalności wspomagających sprzedaż usług firmy. Funkcjonalności, jakie wdrożyliśmy, a które stymulują do skorzystania z oferty biura Klienta.  Zaliczają się do nich:

 

  • przejrzyste menu – wyróżniające wszystkie najważniejsze podstrony przeglądane przez każdego użytkownika odwiedzającego stronę internetową. Odsyłacze do tych podstron zostały przez nas usytuowane na górnym pasku strony www, w taki sposób, że osoba przeglądająca zamieszczone treści może za pomocą jednego kliknięcia przejść do kolejnego miejsca.
  • spójna identyfikacja wizualna – profesjonalna, atrakcyjna dla oka, wyrażająca misję firmy, szata graficzna to element, którego nie mogło zabraknąć na stronie cenionego biura architektury wnętrz.
  • intuicyjny formularz kontaktowy, dzięki któremu możliwe jest szybkie skontaktowanie się z pracownikiem biura. Formularz kontaktowy został tak zaprojektowany, że nie ogranicza użytkownika wypełnieniem nadmiaru danych, celem kontaktu.
Umów konsultację Kontakt
Układ Architekci Widok mobilny strony www
Układ Architekci Widok kreacji strony www
Układ Architekci Wykorzystana typografia i kolorystyka strony www
Układ Architekci Widok kreacji strony www
Układ Architekci desktop
Strona uwypuklająca detale

Wysokiej jakości zdjęcia + unikatowe projekty aranżacji pomieszczeń = Przepis na sukces biura architektonicznego

Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Wszak Klient XXI wieku kupuje przede wszystkim oczami. W branży naszego Klienta zwłaszcza. Dlatego zadbaliśmy o to by należycie wyróżnić wizualizacje projektów Układu Architekci. W tym celu zaprojektowaliśmy naszemu Klientowi sekcję umożliwiającą publikowanie wysokiej klasy zdjęć obrazujących realizowane projekty, a użytkownikom przeglądającym zdjęcia szczegółowy ich podgląd.

Zainteresowany?

Chcesz więcej?